Wpis

czwartek, 05 stycznia 2012

CZARNY RYNEK

obiecałam że napisze do czego służy każdy przedmiot z CR .

No wiec w tej notce właśnie wszystko bedzie zawarte .

no to tak .....

 

Klepsydra Kronosa

Klepsydra Kronosa sprawia, że rozwój twego konia przebiega dwa razy szybciej, a tym samym umożliwia ukończenie treningu w młodym wieku.

Klepsydra Kronosa ma wpływ na przejażdżki, trening i szkolenie poprzez zawody.

 

Należy pamiętać, że Klepsydra Kronosa nie podwoi umiejętności, które twój koń może zdobyć. Pozwala ona tylko na podwojenie szybkości uczenia się.

 

Obięcia Morfeusza

Objęcia Morfeusza pozwalają położyć konia spać i postarzyć go tyle razy, ile tylko chcesz, bez zużywania punktów dorastania. Objęcia Morfeusza mogą być użyte tylko na koniach, które mają co najmniej 3 lata.

Uwaga: efekt działania Objęć Morfeusza dla nieśmiertelnych koni zatrzymuje się w wieku 30 lat. Po osiągnięciu tego wieku, konie nie mogą być już więcej postarzone. Oczywiście, konie z Objęciami Morfeusza nie znajdują już punktów dorastania.

 

Kamień folozoficzny

Kamień Filozoficzny daje nieśmiertelność wybranemu zwierzęciu! Jest to niezwykle rzadki kamień, dlatego jego cena jest zaporowa. Nieśmiertelne konie mogą się rozmnażać przez całe życie.

Nieśmiertelność nie jest przekazywana źrebakom, ponieważ Kamień Filozoficzny działa tylko na tego konia, na którym został on użyty.

 

Zestaw Nyx

Nyks, bogini nocy, pozwala zwiększyć wydajność jednego z twoich koni, umożliwiając Ci starzenie go bez punktów dorastania, uczynienie go nieśmiertelnym i trenowanie go dwa razy szybciej.

Poza tym, Nyks daje ci swą gwiazdę, która umożliwia obudzenie konia o 6:00 zamiast o 8:00. Możesz dłużej się nim zajmować!.

Ten przedmiot może być użyty tylko na koniach, które mają co najmniej 18 miesięcy, tak więc wyjątkowo pozwala na skorzystanie z Objęć Morfeusza w czasie od 18 miesięcy do 3 lat. W ten sposób nie musisz wydawać punktów dorastania lub czekać na dzienne starzenie.

 

Róg Obfitości

Róg Obfitości jest pełen bogactw i tylko czeka, by wybuchnąć. Wśród tych bogactw znajdziesz: pieniądze, rzepę, jabłka, punkty dorastania, a także przedmioty z Czarnego Rynku! A jeśli Uranos i Gaja są przychylni, możesz również znaleźć ekwipunek, by twój koń lub kucyk mógł przodować na zawodach!

Szczęście wpływa na to, co znajdziesz w Rogu Obfitości, a szczęście jest kapryśne. Pamiętaj, że po otwarciu Rogu Obfitości, źródło darów wysycha i nic więcej już z niego nie wypłynie.

 

chmurka

Chmurka jest czymś bezcennym, ze względu na swą rzadkość i kruchość. Moc tego kawałka niebios jest przeogromna, ponieważ pozwala ona cofnąć czas. Dając Chmurkę swemu koniowi, odmładzasz go o 4 miesiące oraz otrzymujesz 2 punkty dorastania!

Pamiętaj, że ten przedmiot nie zmienia historii działań. Jeśli dasz Chmurkę o 16:00, koń stanie się 4 miesiące młodszy, ale nadal będzie godzina 16:00. Dlatego nie poleca się dawać Chmurki zbyt późno, gdyż nie będziesz w stanie położyć swego konia spać i go postarzyć. Chmurka nie zmienia poziomu energii, zdrowia ani morale twego konia.

Jedna Chmurka może być użyta tylko raz.

Aby nie zakłócać biegu czasu, ten sam koń może otrzymać Chmurkę tylko dwadzieścia razy. Potem, zawirowania czasowe nie mogą być już kontrolowane i koń może zniknąć, ponieważ używanie Chmurki to igranie z przeogromnymi mocami!

Chmurka może być użyta tylko na koniach i kucykach, które mają co najmniej 5 lat, podanie jej wcześniej mogłoby zakłócić ich rozwój

 

złote jabłko

Złote Jabłko pozwala na zmianę maści konia. Możesz więc wybrać nową maść z zaprojektowanych przez innych graczy Howrse. Maści te najczęściej są bardzo piękne. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Zaglądaj tu często, gdyż nowa maść jest dodawana za każdym razem, gdy gracz używa Czarnej Perły.

Złote Jabłko może być użyte tylko na koniach i kucykach, które mają co najmniej 3 lata, a specjalne maści nie są przekazywane źrebakom.

Złote Jabłko dominuje nad Krwią Meduzy. Jeśli podasz swemu koniowi Złote Jabłko i następnie zmieni się on w Pegaza, zatrzyma swoją maść nabytą ze Złotego Jabłka.

Oto premie, które otrzymasz po tej przemianie:


 • Wytrzymałość: +5 %
 • Prędkość: +5 %
 • Ujeżdżenie: +5 %
 • Galop: +5 %
 • Kłus: +5 %
 • Skoki: +5 %

 

 

 

krew meduzy

Krew Meduzy jest bardzo rzadkim przedmiotem pochodzącym z dna oceanu. Jest źródłem pochodzenia wszystkich Pegazów (skrzydlatych koni). Pegazy można hodować, ale ich źrebięta będą normalnymi zwierzętami.

Krew Meduzy może być użyta tylko na koniach i kucykach, które mają co najmniej 1 rok i 8 miesięcy.

Złote Jabłko i Diamentowe Jabłko dominują nad Krwią Meduzy. Jeśli podasz swemu koniowi Złote lub Diamentowe Jabłko i następnie Krew Meduzy, zatrzyma on swoją maść nabytą z Jabłka, a skrzydła się nie pojawią. Natomiast podanie Krwi Meduzy przed podaniem któregoś z Jabłek sprawi, że koń otrzyma zarówno skrzydła, jak i nową maść.

Oto premie, które otrzymasz po tej przemianie:

 


 • Wytrzymałość: +3 %
 • Prędkość: +4 %
 • Ujeżdżenie: +4 %

 

Czarna perła

Czarna Perła umożliwia tworzenie osobistych maści, a następnie nadanie ich twoim koniom. Inni gracze będą mogli skorzystać z nich za pomocą Złotego Jabłka.

Instrukcje

Aby utworzyć nową maść, możesz inspirować się istniejącymi modelami obecnymi na Howrse. Możesz użyć oprogramowania, jak Photofiltre, Photoshop lub Gimp, który jest darmowy!

Ale pamiętaj, nie możesz kopiować! Twoja maść może być realistyczna lub tak bardzo fantastyczna i zwariowana, jak chcesz. W żadnym wypadku, nie można wziąć maści pochodzącej z gry.

Maść musi być na standardowym tle. Nie należy zmieniać jego rozmiaru lub formatu! Będziemy wtedy mieć pewność, że maść jest dostosowana do właściwych rozmiarów i będziemy mogli ją pokazać w Złotym Jabłku.

 

zestaw Hery

Hera ułatwia rozmnażanie, oferując przedmioty, które mogą być wykorzystane na klaczy. Uzyskaj bliźnięta dwa razy szybciej z wrodzonymi umiejętnościami zwiększonymi o 50%. Wybierz ich maść spośród maści dozwolonych dla ich rasy za pomocą Przywileju Hery. Uwaga! Zestaw Hery należy użyć na klaczy zanim zostanie pokryta i jest ważny tylko na czas następnej ciąży!
 
 
łzy Afrodyty

Łzy Afrodyty zwiększają wrodzone umiejętności źrebiąt z następnej ciąży twojej klaczy o 50%. Źrebak, który miałby następujące wrodzone umiejętności: +12, +6, +5, +8, +10, +7 w wytrzymałości, prędkości, ujeżdżeniu, galopie, kłusie i skoczności, będzie miał +18, +9, +8, +12, +15, +11 z pomocą Łez Afrodyty

Starannie wybierz klacz, której dasz Łzy Afrodyty. Wrodzone umiejętności zależą od jakości rodziców, a jeśli rodzice nie są wystarczająco dobrzy, to ich potomstwo także nie będzie. W takim przypadku nie ma sensu używanie Łez Afrodyty i byłaby to strata jednego kuponu.

Wraz z Różdżką płodności, Łzy Afrodyty będą miały wpływ na dwójkę urodzonych źrebiąt.

 

pioryn zeusa

Piorun Zeusa umożliwia zmianę płci twego konia. Klacze w ciąży nie mogą z niego skorzystać. Wałach nie zostanie płodną klaczą po użyciu tego przedmiotu.
 
różdżka płodność

Różdżka Płodności sprawi, że twoja klacz urodzi bliźniaki w najbliższej ciąży.

Koszt porodu nie będzie wyższy, niż zazwyczaj i zmieści w przedziale od 500 do 600 Equus.

 

zestaw Atlanty

Zestaw Atalanty pozwoli Ci wyposażyć Twojego konia donormalnych zawodów. Aby używać tego Zestawu, Twój koń musi mieć ponad 3 lata.
 
woda młodość

Woda Młodości nie czyni twego konia młodszym, ale pozwala postarzeć go o jeden miesiąc zamiast o dwa. W ten sposób twój koń starzeje się wolniej i żyje dłużej!

Woda Młodości nie zwiększy zdolności uczenia się twego konia, ale pozwoli ci opiekować się nim dwa razy dłużej. Jeśli masz ogiera, to dwa razy tyle ofert pokrycia!

 

czarna orhidea

Czarna Orchidea umożliwia przywrócenie zwierzęciu pełni energii, zdrowia i morale.
 
puszka pandory

Puszka Pandory umożliwia wskrzeszenie wybranego konia, przywracając mu zdrowie i energię do 100%. Wskrzeszony koń odradza się w takim samym stanie, w jakim był, gdy umarł.

Konie w wieku ponad 25 lat nie mogą zostać wskrzeszone, gdyż zmarły w podeszłym wieku i odpoczywają w spokoju w niebie.

 

powiew eola

Z Powiewem Eola twój koń zyska bonusy w galopie, skokach i kłusie!

Oto premie, które otrzymasz po tej przemianie:

 


 • Galop: +9 %
 • Kłus: +9 %
 • Skoki: +9 %

 

laury dafne


Laury Dafne dają bonus do prędkości, ujeżdżenia i skoków.

Oto premie, które otrzymasz po tej przemianie:

 


 • Prędkość: +6 %
 • Ujeżdżenie: +6 %
 • Skoki: +6 %

 

złote ostrogi

Użyj Złotych ostróg by zwiększyć prędkość, wytrzymałość, galop, ujeżdżenie, skoki i kłus twego konia.

Oto premie, które otrzymasz po tej przemianie:

 


 • Wytrzymałość: +9 %
 • Prędkość: +9 %
 • Ujeżdżenie: +9 %
 • Galop: +9 %
 • Kłus: +9 %
 • Skoki: +9 %

 

konik morski

Konik Morski dodaje bonus do ujeżdżenia dla jednego z koni.

Oto premie, które otrzymasz po tej przemianie:

 


 • Ujeżdżenie: +4 %

lonża boreasza

Lonża Boreasza jest świetnym przedmiotem, który pomoże ci polepszyć wyniki twoich koni w zawodach w ujeżdżeniu. Daje poniższe bonusy:

Oto premie, które otrzymasz po tej przemianie:

 


 • Ujeżdżenie: +6 %
 • Galop: +8 %
 • Kłus: +8 %

Strzała Artemidy

Użyj Strzały Artemidy by przyśpieszyć okres starzenia się twojej klaczy gdy jest w ciąży. Oznacza to, że jeden punkt dorastania postarzy klacz o 4 miesiące zamiast o 2. Ten obiekt musi być użyty na klaczy przed pokryciem i będzie działać tylko w czasie ciąży. Strzała Artemidy może być również użyta na klaczy, która otrzymała Wodę Młodości, w tym przypadku klacz będzie się starzeć o 2 miesięce zamiast o 1.

 

zwój plutona

Dzięki Zwojowi Plutona,Twój koń będzie produkował Equus zamiast łajna. Tak długo, jak koń będzie żył, będzie zarabiał na Twoje drobne wydatki.

Każda porcja łajna jest zamieniana w 40 .W związku z tym koń, który produkuje 4 porcje łajna, da Ci 160 Equus za każdym razem, gdy zacznie nowy dzień!

 

skrzydlata laska hermesa

Skrzydlata Laska Hermesa pozwala uzyskać dowolny przedmiot z Czarnego Rynku, niezależnie od jego ceny.
 
 
 
 
 
 
THE END .... no i to wszysko .Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
2maja2
Czas publikacji:
czwartek, 05 stycznia 2012 14:54

Polecane wpisy

 • I GWIAZDKI!!@@!!

  Zbieraj gwiazdy! Za każdym razem, gdy osiągasz nowy poziom gwiazdek, wygrywasz prezent! Gwiazdki Prezent Za 5 gwiazdkę 1 000 Equus

 • NAGROODY

  Każdy los może wygrać... Jadeit Jadeit jest koniem z rodziny Kamieni Szlachetnych. Za każdym razem, gdy budzi się z jedną z umiejętności wyższą lub równ

 • LOTERIA HURRA

  Loteria Aż do dnia: 13 lutego 2012, 00:00:00, zarejestruj się na Loterii aby wygrać wspaniałe nagrody... każdy los zwycięża! Losowania odbywają się codziennie o

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa